جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

بدیهی است‌ که‌ برای‌ امریکا ودیگر سردمداران‌ استکبار، چیزی‌ مهمتر از این‌ نیست‌ که‌ ملت‌ ایران‌ از راه‌ دهساله‌ی‌ خود برگردد، یا در آن‌ تردید کند; زیرا در این‌ صورت‌، نقطه‌ی‌ درخشان‌ امید ملتها کور خواهد شد و غلبه‌ی‌ خون‌ بر شمشیر، مورد تردید قرار خواهد گرفت‌. ما صریحا به‌ همه‌ی‌ ملتهای‌ جهان‌ اعلام‌ می‌کنیم‌ که‌ تفکر "خاتمه‌ یافتن‌ دوران‌ امام‌ خمینی‌" که‌ دشمن‌ با صد زبان‌ سعی‌ در القای‌ آن‌ دارد، خدعه‌ و نیرنگی‌ استکباری‌ بیش‌ نیست‌ و علی‌رغم‌ امریکا و همکارانش‌، امام‌ خمینی‌ در میان‌ ملت‌ خود و جامعه‌ی‌ خود حاضر است‌ و دوران‌ امام‌ خمینی‌ ادامه‌ دارد و خواهد داشت‌. راه‌ او راه‌ ما، هدف‌ او هدف‌ ما، و رهنمود او مشعل‌ فروزنده‌ی‌ ماست‌.
امام خامنه‌ای، 10 خرداد 1369

طبقه بندی موضوعی
سه شنبه, ۲ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۴۰ ب.ظ

تفاوت دو پیامک!

پیامک اول:Khamenei.ir:سپاه به عنوان یک موجود زنده باید بداند از چه میخواهد پاسداری کند.لزومی ندارد سپاه در عرصه سیاسی پاسداری کند اما باید عرصه سیاست را بشناسد.

پیامک دوم:مشرق نیوز:لزومی ندارد سپاه حتما در عرصه سیاسی به پاسداری بپردازد اما باید مجموعه های گوناگون انحرافی و غیرانحرافی و وابسته به جریانها را بشناسد و در برابر آن ها چشم بسته و نابینا و ناآگاه نباشد.

دیدار هفته گذشته امام خامنه ای با فرماندهان سپاه حاوی نکات مهمی بود و آنچه که در فضای رسانه ای به شدت پررنگ شد و هر جریانی هم به نفع خودش به تفسیر آن پرداخت موضوع نرمش قهرمانانه بود.تیتر روزنامه ها و سایت ها و ورد زبان سیاسیون شد: نرمش قهرمانانه.یکی از لزوم عقب نشینی می گفت و دیگری از لزوم تعامل سازنده و آن دیگری از ضربه فنی دشمن حرف می زد. اما صحبت های آقا نکات دیگری هم داشت.

شاید این حرف را آقا می خواست خیلی وقت پیش بزند اما حالا بر زبان آورده است.این که در اولین دیدار فرماندهان سپاه پس از پایان دولت احمدی نژاد رهبری زبان به گله می گشاید و از عدم لزوم پاسداری سپاه در عرصه سیاست صحبت به میان می آورد خیلی حرف ها را در پس پرده دارد که...

وقتی چند روز پیش به یکی از دوستان که اکثر سخنرانی های آقا را دنبال می کند گقتم که آقا چنین تعبیری را به کار برده با تعجب گفت:«جدی!» ظاهرا او هم تحت تاثیر فضای مسموم رسانه ای تنها نرمش قهرمانانه در ذهنش به یادگار ماند.فضای مسمومی که نمونه اش را در دو پیامک بالا می بینید.اولی از سایت دفترآقا ارسال شده که آن چه مورد نظر آقا بوده را می رساند اما دومی سعی کرده صحبت ها را کانالیزه کند و در بعضی عرصه ها حق ورود قائل شود.(حداقل برداشت من این است.)

در ادامه آقا می فرمایند:« اینکه ما بیاییم چالش انقلاب را فرو بکاهیم به چالشهاى سیاسى و خطّى و جناحى و مقابله‌ى زید و عمرو با یکدیگر، این سهل‌نگرى است، مسامحه است، سهل‌انگارى است؛ چالش انقلاب اینها نیست. اینکه یک خطّ سیاسى، یک جریان سیاسى با یک جریان سیاسى دیگر دعوا دارند، یا زیدى با عمرواى اختلاف دارد، اینها چالش انقلاب نیست؛»

چه شده است که آقا دارد این حرف ها را می زند؟این که چالش های سیاسی و خطی و جناحی سهل نگری است و چند روز بعد 80 نفر از محکومین امنیتی مورد عفو رهبری قرار می گیرند آیا با هم ارتباطی دارد؟!این زیدها و عمروها چه کسانی هستند...

نظرات  (۲)

۰۳ مهر ۹۲ ، ۱۸:۴۱ محسن احمدی
سلام برادر
چی بگم؟ یه احمدی نژاد بود این همه مخالف
احمدی نژاد شده بود نقطه مشترک اصلاح طلب ها و اصوالگراها
موفق باشید
یازهرا
۰۸ مهر ۹۲ ، ۰۸:۵۸ وبگاه جوان انقلابی

اسلام
مطلب وبـلاگ شمـا با عنــوان ” 

نگاه جناحی حتی به سخنـان رهبـری

 ” در وبگاه جـوان انـقلابی منتشر شد. از حضور شما ممنونیــم ومنتظــر دیگـر مطالـب ارسـالی شــما هستیــم.
http://javanenghelabi.ir/?p=8138
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بانو شریفی | معاون سایت مسئـول اطـلاع رسانی و تبلیغات وبـگاه جـوان انقــلابی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی