جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

بدیهی است‌ که‌ برای‌ امریکا ودیگر سردمداران‌ استکبار، چیزی‌ مهمتر از این‌ نیست‌ که‌ ملت‌ ایران‌ از راه‌ دهساله‌ی‌ خود برگردد، یا در آن‌ تردید کند; زیرا در این‌ صورت‌، نقطه‌ی‌ درخشان‌ امید ملتها کور خواهد شد و غلبه‌ی‌ خون‌ بر شمشیر، مورد تردید قرار خواهد گرفت‌. ما صریحا به‌ همه‌ی‌ ملتهای‌ جهان‌ اعلام‌ می‌کنیم‌ که‌ تفکر "خاتمه‌ یافتن‌ دوران‌ امام‌ خمینی‌" که‌ دشمن‌ با صد زبان‌ سعی‌ در القای‌ آن‌ دارد، خدعه‌ و نیرنگی‌ استکباری‌ بیش‌ نیست‌ و علی‌رغم‌ امریکا و همکارانش‌، امام‌ خمینی‌ در میان‌ ملت‌ خود و جامعه‌ی‌ خود حاضر است‌ و دوران‌ امام‌ خمینی‌ ادامه‌ دارد و خواهد داشت‌. راه‌ او راه‌ ما، هدف‌ او هدف‌ ما، و رهنمود او مشعل‌ فروزنده‌ی‌ ماست‌.
امام خامنه‌ای، 10 خرداد 1369

طبقه بندی موضوعی

 در آخرین ساعات روز جمعه حدود ساعت 11 شب در حالی که آخرین نشست خبری رئیس جمهور در سفر نیویورک برگزار شده بود خبری در رسانه ها منتشر شد که همه را متعجب کرد.خبر گفتگوی تلفنی 20 دقیقه ای اوباما و روحانی تبدیل شد به اولین خبر تمامی رسانه های خارجی و داخلی(البته به جز واحد مرکزی خبر!) تماسی که در ابتدا ادعا شد از سوی اوباما صورت گرفته اما پس از ساعاتی اعلام شد این تماس با درخواست طرف ایرانی حاصل شده است.  تماسی که  تمام دستاوردهای اولین سفر روحانی به نیویورک را زیرسوال برد. و علتی شد برای حوادثی که ظهر روز شنبه در فرودگاه مهرآباد رخ داد.

صبح شنبه تعدادی از فعالین جنبش دانشجویی پس از بحث و بررسی به این نتیجه رسیدند که سریعترین و ممکن ترین راه برای نشان دادن اعتراض به از سرگیری رابطه با آمریکا با توجه به هشدار های مکرر امام خامنه ای سازماندهی یک تجمع دانشجویی آرام به نمایندگی از امت حزب الله و مردم و یادآوری آرمان ها و فرمایشات پیرجماران به ریاست جمهور و تیم همراه در هنگام ورود به کشور است.بر همین اساس طیف های مختلف دانشجو و طلبه حوالی ساعت 11 صبح خود را به پاویون جمهوری فرودگاه مهرآباد رساندند.دانشجویانی از دانشگاه های شریف، امیرکبیر،تهران،امام صادق (ع) و ... و تعدادی از طلبه های حوزه علمیه مشکات.

برنامه تجمع با پخش پلاکارد هایی از سخنان امام و رهبری و همچنین آیاتی از قرآن کریم آغاز شد،دانشجویان در دو صف که در امتداد خیابان شکل گرفته بود آماده عبور ماشین روحانی و همراهان از بین حمعیت بودند. تعدادی از فعالین جنبش دانشجویی سخنرانی کردند و با مطالبه گری در مورد این خطای استراتژیک ریاست جمهور به نوعی اعتراض خود را اعلام داشتند.در همین هنگام نیز گروهی از حامیان دولت با در دست داشتن عکس هایی از سران فتنه منتظر ورود رئیس جمهور به میان جمعیت بودند. نکته جالب حضور گسترده دانش آموزان مدارس «سلمان فارسی» و «شهید بهشتی» منطقه 9 به عنوان حامیان دولت بود که آن ها را از سر کلاس هایشان بلند کرده و به استقبال ریاست محترم جمهور آورده بودند.

همه چیز برای بک استقبال آرام مهیا بود اما هرچه از ساعت 11 می گذشت و به اذان نزدیک می شدیم این احتمال بین دانشجویان قوت گرفت که رئیس جمهور از دربی دیگر فرودگاه را ترک کرده است.خروج نیروهای تشریفات ارتش و هم چنین خروج ناگهانی دانش آموزان و تعدادی از نیرو های انتظامی که صحنه را ترک کرده بودند به این احتمال قوت داد تا این که نوای اذان ظهر در فضا طنین انداز شد و دانشجویان مکتب روح الله آماده اقامه نماز جماعت ظهر و عصر می شدند.جمعیتی حدود 50 نفر مشغول اقامه نماز بودند و تعدای از دانشجویان هم مراقب بودند تا از هرگونه احتمال درگیری و آسیب دیدن نماز گزاران جلوگیری کنند در هنگام سجده اول نماز بود که ماشین حامل رئیس جمهور پس از عبور از بین هواداران ، به صفوف نمازگزاران رسید و علی رغم هشدار دانشجویان مبنی بر تامل چند دقیقه ای تا پایان نماز ماشین ها به همراه یگان های حفاظتی و هواداران با برهم زدن صفوف نماز جماعت به راه خود ادامه داند و اگر واکنش سریع دانشجویان نبود چه بسا تعدادی زخمی و مجروح می شدند یا زیر دست و پا و یا چرخ ماشین ها می ماندند.پس از این واقعه تاسف بار دانشجویان با مشت های گره کرده و با سر دادن شعار های مرگ بر آمریکا به دور ماشین رئیس جمهور حلقه زدند که آقای روحانی سریعا به داخل ماشین رفته و نیروهای حفاظت هرچه زودتر ایشان را از محل دور کردند. در همین بین لنگه کفشی از سوی عقب جمعیت که بیشتر آن ها را هوادارن دولت تشکیل میدادند پرتاب شد که ظاهرا به کسی برخورد نکرد.(البته مشخص نشد چه کسی لنگه کفش را پرت کرده است).این تجمع تبدیل شد به عرصه تقابل حامیان سازش و مخالفان رابطه با امریکا که از شعار های دو طرف کاملا نمایان بود. شعار ها تا دور شدن کامل روحانی و تیم همراه از محوطه فرودگاه مهرآباد ادامه داشت.طبق شنیده ها در حاشیه این تجمع 3 نفر بازداشت شدند که هنوز از آن ها خبری رسمی منتشر نشده است.

متاسفانه رسانه ها با تحریف اصل حرکت دانشجویان و نشان دادن آنان به عنوان نیروهای افراطی حواشی برنامه استقبال را بزرگنمایی کردند و پیام این حرکت دانشجویان مکتب روح الله را وارونه جلوه دادند،همان گونه که آوینی عزیز گفت:«در جمهوری اسلامی بچه حزب اللهی ها مظلومترین اند» و امروز ما شاهد بودیم که برای فریاد زدن سخنان پیر جمارانی و پیر خراسانیمان برچسب اخلالگر و افراطی خوردیم اما باید اعلام کنیم ذره ای از آرمان های شهدا عقب نشینی نخواهیم کرد. اگر 33 سال پیش موشک و گلوله های آمریکایی بود که بر سر ما می ریخت و جوانانی بودند که مردانه در برابر آنان سینه سپر کنند،امروز هم جوانان سید علی خامنه ای بیداتر و هوشیارتر از همیشه در صحنه حاضرند و نمی گذارند مانند 16 سال سازندگی و اصلاحات رهبرشان خون دل بخورد. و باید تاسف خورد بر آن هایی که به نام اعتدال ارزش ها را ذبح می کنند و تاسف بیشتر را باید بر آن هایی خورد که تا دیروز فریاد انقلابی شان گوش فلک را کر کرده بود و امروز روزه سکوت پیشه کرده اند.

نظرات  (۲۴)

باید اون احمقی که مغزشو شستشو دادن و پر کردن از اراجیف و این حرکت زشتو انجام داده باید مجازات کنن. هنوز هم بقایای دولت خبیث که هشت سال کشورو به نابودی کشوند وجود داره. باید ریشه کنشون کرد.
باران کوثری گفته تجمع آرام بوده ولی این رسانه های بی شرف الکی دارن دروغگویی میکنند
در وبلاگ ammariun.blogfa.com   باز نشر داده شد
برادر من اشتباه از طرف شما بوده که تو مسیر حرکت کاروان رییس جمهور مملکت نماز شروع کردین، من اگه به جای اونا بودم به جرم اخلال در امنیت ملی دستگیرتون می کردم، شما امنیت حرکت رییس جمهور رو دچار اختلال کردین. امکان داشت این حربه ای باشه واسه ترور رییس جمهور پس بهتره مظلوم نمایی نکنید. کجای آرمان های امام و حرفای رهبر نوشته که مذاکره با آمریکا نباید بشه! مگه احمدی نژاد سر مسئله عراق با آمریکا مذاکره کرد چیزی شد..... آمریکا دشمن ما است. تو این شکی نیست، فعلا آقای روحانی امتیازی به کسی نداده! هر چند خیلی چیزا بو داره ولی هنوز امتیازی داده نشده اما اینکه ما بخوایم مذاکره کنیم و هیچ نکته مثبتی ارائه نکنیم، ( رفتار بدی که احمدی نژاد داشت) این مذاکره نمیشه! و این مذاکره باید ادامه پیدا کنه! همین که باشه حتی اگه هیچ تغییری داده نشه باز بهتر از وضعیت قفل و بسته است.
پاسخ:
ما تا به هر حال موقع سر میز مذاکره نشسته ایم علی رغم دادن امتیازاتی هیچ گونه منفعتی نصیبمان نشد و به جای عزت،ذلت را پذیرا شدیم.
وقتی امام خامنه ای می فرمایند من به مذاکره خوبین نیستم چگونه و با چه استدلالی زمینه های همکاری فراهم می شود و تماس تلفنی صورت می گیرد(که آن هم معلوم نیست از کدام طرف بوده است.)
شما مثلن دانشجو هستید؟؟؟؟؟ شرم آوره که نماز رو برای پوشاندن چنین بازی کثیفی انتخاب کردین! اوج بی ایمانی و بی دینی میشه این! سر گردنه بوده مگه که راهو گرفتین نماز بخونین؟ کمتر ادای آدم های دیندارو در بیارین... این بازی های امثال شما و رییس جمهور محبوبتون که تمام اموال این ملت رو تو هشت سالی که گذشت غارت کرد و هر بار که لشگرکشی خونوادگی کرد به نیویورک، تمام حرمت ایران و ایرانی رو با حرف های نسنجیده و نمایش حقارت خودش شکست و از بین برد، کهنه شده... بیخود از احساس مردم نسبت به شهدای عزیز سواستفاده به نفع اهداف پلشت و بیمارگونه خودتون نکنین... شما دقیقن همون چیزی هستید که نشون دادین... یک مشت نیروی افراطی خود سر که از مقام رهبری هم جلو زدین شدین کاسه داغ تر از آش... والا، کیه که ندونه شهدا جونشونو دادن تا صلح به ایران برگرده... ایرانی آرام زندگی کنه... شرم کنید از این رفتارهای زشت که عزت و آبروی ایران و ایرانی رو لکه دار می کنه... در مقامی نیستید که کوتاه بیایید یا نه... برسید به درسهاتون و کمی مطالعه کنید، شاید خداوند رحمتش شامل حالتون شد و کمی عاقل شدید... دوران عربده کشی بیست و چهرم خرداد به پایان رسید... باور کنید اقای شاهد عینی... باور کنید... 
پاسخ:
سلام اخوی
هم توی گزارشی که بنده نوشتم و هم توی صحبت های خانم باران کوثری با شبکه بی بی سی فارسی،اشاره شد که قبل از آمدن آقای روحانی صفوف نماز بسته شد و بنده هم اشاره کردم با توجه به شواهد که حاکی از خروج آقای روحانی از درب دیگر بود ما اقدام به اقامه نماز کردیم و الا همه منتظر بودن تا در فضایی آرام از رئیس جمهور مطالبه گری کنند.
بعضی ها هنوز فرق بین مذاکره در مورد عراق و هسته ای رو نمی فهمن!!!!!!!!!!!

فرق رکوع رفتن به آمریکا و با تکلیف تایین کردنو نمی فهمن!!!!

طرف زنگ زده گفته بگو اوباما با من صحبت کنه!!!!!!!!!!!!!!!

خاک بر سر ایرانی جماعت کنن که خودشون. تیکه پاره می کنه و سر همدیگه کلاه می ذاره وولی واسه خارجیا تا کمر خم می شه
۱این فرهنگ عظیمیه که از کوروش به ارث رسیده!!!!
در ورد نماز اول وقت مگه آقای روحانی خودش نماز اول وقت نمی وخونه ؟!! در مورد کفش ، حیف که هدف گیریش ضعیف بوده اگه داداشت بود میزد وسط خال . بعضی ها حاضرند شب گرسنه بخوابند ولی زیر بار زور نرند . بعضی ها حاضرند نونشون بدی دستشون ولی هی به سرشون بکوبی . حرف اخر خدا را ول کردیم چسبیدیم به اوباما .
در اىن قضىه دو طرف ناراحت شدند اسراىىل و عده اىى که از راه مرگ بر آ مرىکا سوار پورشه شدند. هر چىزى فصلى داره فصل شما هم به امر رهبرى تمام شد. 
۰۸ مهر ۹۲ ، ۰۹:۰۰ وبگاه جوان انقلابی

اسلام
مطلب وبـلاگ شمـا با عنــوان ” 

گزارش شـاهد عینی از حاشیـه های استقبـال از روحانی

 ” در وبگاه جـوان انـقلابی منتشر شد. از حضور شما ممنونیــم ومنتظــر دیگـر مطالـب ارسـالی شــما هستیــم.
http://javanenghelabi.ir/?p=8253
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بانو شریفی | معاون سایت مسئـول اطـلاع رسانی و تبلیغات وبـگاه جـوان انقــلابی
WEB: 
http://javanenghelabi.ir/
info@javanenghelabi.ir
S M S : 3000 28 28 38

نظر اهانت آمیز آن اکبر مزخرف را که به دولت اصولگرایان توهین کرده است حذف کنید. 


۰۸ مهر ۹۲ ، ۱۱:۵۸ سیدناصرمیرهاشمی
سلام جناب قبادی عزیز
اگر امکانش هست برای حمایت از کالاهای تولید داخلی که تعدادی از جوانهای با غیرت این کشور شبانه روز برای تولید اونها تلاش کردند و گره از کار خیلی ها در کسب و کارشون باز میکنه لطف کنید و سایت ما رو لینک نمایید
www.mahz.ir
صنایع الکترونیک مهزیار
یک دنیا ممنونم
ممنون داداش
نمی گفتی اشتباه فکر می کردیم،
راستی سلام
ترو خدا از حالا ساز مخالفت با دولت را نزنید و بگذارید جو مملکت آرام بماند تا دولتمردان به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای مشکلات مردم را حل کنند. احمدی نژاد و روحانی هر دو فرزندان این آب و خاک هستند با سلایق مختلف. کنار هم بایستیم نه روبروی هم. خواهش میکنم نگویید چیری حالیم نیست و به اسم حمایت از ارزشها که خیلی هم خوب است، سنگ اندازی نکنیم. به آقای روحانی زمان بدهیم. اینهمه هیاهو خوب نیست. آب به آسیاب دشمن ریختن است. هنوز برای قضاوت زود است.
قبول کنین اکثریت جامعه با این کار روحانی موافق هستن و اینم قبول کنین ک شماها یه گروه افراطی محض هستین که چون کسایی رو که میخاستین رای بیارن نیاوردن همش سنگ اندازی میکنیین خدایی یه نفر ازکسایی که اونجا بودن به روحانی رای دادن؟؟؟
شما هشت سال بهتون رو دادن پر رو شدین خاهشا بقیه رو هم ببینین مطمئن باش هر کی به روحانی رای داده الان کاملا راضیه ژس الکی شلوغش نکنین حزب اللهی های مظلوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ:
شما بر اساس چه معیاری میگین که اکثریت جامعه موافق هستن؟!!
در ضمن ما کار های خوب ایشون مثل سخنرانی در سازمان ملل رو تحسین می کنیم اما حرمت اشتباه گفت و گو با اوباما رو برنمی تابیم!شما هر اسمی که می خواهین بگذارید:افراطی،اخلالگر و ...

۰۹ مهر ۹۲ ، ۲۰:۲۶ جواد وسجاد از جوی آباد قدیم
باسلام برادر از وبلاگ خیلی زیبا و جذابتون خیلی ممنونم
اول خواهش میکنم اون کامنت اکبر آقا رو حذفش کنید و اما بعد...
بفرموده معمار کبیر انقلاب خمینی عزیز،آمریکا شیطان بزرگ است و به نظر ما هرکه با او صلح کند و یا خیال صلح کردن با وی را داشته باشد خود نیز شیطان است و یقینا خون صدها هزار شهید را لگد مال کرده است برادر من، ما این همه شهید دادیم که زیر بار ذلت و استکبار جهانی، این خبیثان از خدا بی خبر و دشمنان دین و قرآن نرویم تا کی...
اللهم عجل لولیک الفرج
باسلام اینکه امریکادشمن سرسخت ملتهای آزاداست شکی نیست اماتشخیص ولی فقیه نرمش است وروحانی موردتاییدرهبری میباشد.فعلاصبرمی کنیم.رفتارهای ناهنجارانجام ندهیم.
سلام
آقا توجیه نکنید دیگه!!!؛ علم غیب که نداشتید، ی احتمال بوده که شاید روحانی از اون مسیر نیاد
بعیده اونایی که این کارو کردن واقعا عقلشون به این نرسیده باشه که خب امکان هم داره که از این مسیر بیاد بدش چی میشه؟؟
ادم عاقل احتمال 10%هم لحاظ میکنه
کار زشتی کردید این قدر ی جوری نشون ندید که روحانی با خدا و پیغمبر هم مشکل داره!!
بنده اصلا مذاکره روحانی رو تایید نمی کنم یا جواب ندادنش به اعتراضات رو
ولی کسی که میخواد واسه خدا و انقلاب کار کنه باید سنجیده عمل کنه و بی شیله پیله
با سلام همه موافقا و مخالفا اگه اینو باور داشته باشیم که مردم تو وضع خوبی نیستن مینشینن فکر چاره میکنن بعدشم اگه امریکا کاری میتونست بکنه برا کشور و مردم خودشانجام میداد اقای روحانیبا اینکه روحانیه  ولی در اصل دین اسلامو فراموش کرده شعار امام حسین ع که بهش عمل کردو (هیهات .....) ایشون هنوز درک نکرده من بشخصه مخالفم که ایران بار دیگر نوکری امریکارو یدک بکشه البته بعضیا که ازادی جنسی میخوان حتما موافقا چون ارزش دینشون تو حوس جنسیشونه

زاهد ظاهر پرست از حال ما آگاه نیست
در حق ما هر چه گویند جای هیچ اکراه نیست
بنده پیر خراباتم که لطفش دائم است
ور نه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست

واقعا نمیدونم پیامبر شما به ظاهر حزب الله ی ها چه آدم گری گوریی بوده, پیامبر ما , حضرت محمد (ص), نماد صلح و دوستی و آشتی بوده, کسی بوده که توی مدینه با قوم یهود پیمان بسته که هر کدام از ما به دین خودمون, ولی به حقوق هم احترام بذاریم.
هیچ شکی نیست که شماها اگر در زمان امام حسین (ع) هم بودید, توی سپاه یزید بودید, اگر در زمان امام علی (ع) هم بودید, در جمع خوارج بودید.

اینقدرم سعی نکنید یه نفر رو تو مملکت اینقدر بزرگ کنید و تا حد معصومیت بالا ببرید, چون با این کار به اولین کسی که ظلم میکنید خود اون طرفه, با اولین حرکت اشتباهش این حباب بزرگی و معصومیتی که براش درست کردید میترکه. همچنان که ترکیدهههه

راستی چقدرم که باور کردم که لنگه کفش از اون پشت مشتا پرتاب شدهههه. خیلی جالب بود, از این حرکت ریز تکنیکیتون مفرح شدم.
روز هجران و شب فرقت یار آخر شد

زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود

عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

شکر ایزد که به اقبال کله گوشه گل

نخوت باد دی و شوکت خار آخر شد

صبح امید که بد معتکف پرده غیب

گو برون آی که کار شب تار آخر شد

آن پریشانی شب‌های دراز و غم دل

همه در سایه گیسوی نگار آخر شد

باورم نیست ز بدعهدی ایام هنوز

قصه غصه که در دولت یار آخر شد

ساقیا لطف نمودی قدحت پرمی باد

که به تدبیر تو تشویش خمار آخر شد

در شمار ار چه نیاورد کسی حافظ را

شکر کان محنت بی‌حد و شمار آخر شد
شکی نیست که بسیارن کسایی که از رهگذر این دعواها ی ایران و غرب دارن شیره جون ین مردم بدبخت رو میمکن به بهانه دور زدن تحریمها و غیره حالا این جور افراد دکون چپاول اموال این مملکت رو برای خودشون در حال تخته شدن میبینن اون کفش پرت کن هم از عمال این جور افراد بوده چرا به 24 سال سرکیسه شدن مون از طرف برخی نیروگاه سازها! کفش پرت نمی کنن؟

همت انقلابی آمد
لطفا با لینک و باز نشر مطالب ما را یاری دهید
خیلی متاسفم ازافرادی که خودشان را حزب اللهی جازده ودرمقابل روحانی لنگه کفش و یاشعاروووو درود بر روحانی ایکاش ملاقات مستقیم بااوباماداشت در این چندسال که تحریم بودیم چه سودی بردیم چرا این همه دروغ تاکی دروغ تحویل مردم بایدداد دنیا یک دهکده است همه بایدمستقیم ارتباط داشته باشبم  پل ارتباطی مبارک برقشرسه خسته شدیم
با سلام
ممنون از اینکه ما رو لینک کردید.
شما نیز در وبلاگ ما لینک شدید.
در صورت تمایل می توانیم با هم تبادل لینک داشته باشیم
به امید انکه بتوانیم با هم در مسیر عدالت قدم برداریم.
 با تشکر عدالتخواهی کوچک_محمدرضا
 به نام الله.. احترام به صفوف نماز خب میبایست انجام میشد و رییس جمهور   یا همونجا توقف میکردن یا با هلوکوپتر مسیر را طی میکردن  نه با متلاشی صفوف اینجوری احترامشون به دین و دیانت بیشتر میشد...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی