جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

بدیهی است‌ که‌ برای‌ امریکا ودیگر سردمداران‌ استکبار، چیزی‌ مهمتر از این‌ نیست‌ که‌ ملت‌ ایران‌ از راه‌ دهساله‌ی‌ خود برگردد، یا در آن‌ تردید کند; زیرا در این‌ صورت‌، نقطه‌ی‌ درخشان‌ امید ملتها کور خواهد شد و غلبه‌ی‌ خون‌ بر شمشیر، مورد تردید قرار خواهد گرفت‌. ما صریحا به‌ همه‌ی‌ ملتهای‌ جهان‌ اعلام‌ می‌کنیم‌ که‌ تفکر "خاتمه‌ یافتن‌ دوران‌ امام‌ خمینی‌" که‌ دشمن‌ با صد زبان‌ سعی‌ در القای‌ آن‌ دارد، خدعه‌ و نیرنگی‌ استکباری‌ بیش‌ نیست‌ و علی‌رغم‌ امریکا و همکارانش‌، امام‌ خمینی‌ در میان‌ ملت‌ خود و جامعه‌ی‌ خود حاضر است‌ و دوران‌ امام‌ خمینی‌ ادامه‌ دارد و خواهد داشت‌. راه‌ او راه‌ ما، هدف‌ او هدف‌ ما، و رهنمود او مشعل‌ فروزنده‌ی‌ ماست‌.
امام خامنه‌ای، 10 خرداد 1369

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

يكشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۴۶ ب.ظ

صداقت آمریکایی اینبار در دانشگاه شریف

در هفته های گذشته شاهد پوستر هایی تبلیغاتی درباره ی ماهیت واقعی مذاکره با آمریکا با نام صداقت آمریکایی بودیم. پروژه ای که در اواخر سال 91  در موسسه رسانه ای اوج کلید خورد و هنگامی که پس از سفر نیویورک آقای روحانی بحث مذاکره جدی و فضاسازی هایی نیز برای زدودن نفرت 35 ساله مردم از استکبار جهانی شده بود این بنرها در بیلبوردهای سطح شهر نصب شد.اما با فشارهایی که از سوی برخی مسئولین دولت و شورای شهر وارد شد شهرداری تهران هم زمینه را  فراهم دیده و اقدام به جمع آوری این بیلبورد ها کرد. پس از این اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس مصاحبه کرده و اعتراض خود را به جمع آوری این تابلوها اعلام کردند.سپس در شهرهایی مانند مشهد،شیراز،شهرکرد و ... شاهد نصب این تابلوها بودیم.

امروز در دانشگاه شریف مشاهده کردیم که در یکی از پایه بنرهایی که تحت مدیریت معاونت فرهنگی دانشگاه است یکی از بنرهای صداقت آمریکایی نصب شده است.سوالی که پیش می آید این است که دلیل اصلی مخالفت عده ای با نصب این بنرها در سطح شهر چیست؟مگر ماهیت واقعی مذاکره کنندگان آمریکایی غیر از این است؟نقش شهرداری تهران در جمع آوری این بنرها چه بوده است؟اگر فشار های وارده برای جمع آوری از سوی دولت بوده است علت نصب بنر ها در شهر های دیگر و یا در دانشگاه صنعتی شریف چه بوده است؟


۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ آبان ۹۲ ، ۲۲:۴۶
سعید
سه شنبه, ۷ آبان ۱۳۹۲، ۰۹:۲۹ ق.ظ

57 سالگی ات مبارک،دوران تو آغاز شده است

مراسمی که دیشب در میدان 72  نارمک برگزار شد اگر چه زرق و برقی نداشت و خرج های میلیونی برایش نشده بود،اما پر از صفا و صمیمیت بود. پر بود از جوانانی که بدون هیچ چشم داشتی آمده بودند تا بار دیگر از او تشکرکنند،فرقی نمی کرد چه نامی بر مراسم می گذارند،جشن تولد،بزرگداشت،گردهمایی منحرفین یا ... مهم این بود که جمع شدند تا تجدید پیمانی با تو بکنند.اگر خالصا لله 8 سال با جان ودل برای مردم کار کنی نتیجه اش این می شود که عده ای هرگونه تهمت و افترا و برچسب خوردنی را به جان می خرند تا بیایند و از تو تقدیر کنند،بیایند و با دیدنت در راه خود استوار تر گام بردارند،کجایند آن هایی که می گفتند دیگر در بین مردم محبوبیت نداری!بیایند و بینند که برنامه دیشب چقدر باشکوه برگزار شد.تو کسی را نامحرم نمی پنداری و حرف پشت پرده ای نداری،صاف و ساده آمدی و باز هم برایمان از بهار گفتی.

به راستی که« که تولد حقیقی آن روزی است که نسیم بهاری بر همه عالم حاکم شود.» همیشه می گفتی هر چه درباره شخص من می گویند من از آن گذشتم اما اگر به مردم و انقلاب بخواهند دست دراز کنند دستشان را قطع می کنی. وقتی از تو پرسیدم جواب تهمت ها و تخریب ها را کی می دهی!نگاهی پر معنا کردی و گفتی سینه هایتان را گشاده کنید و شرح صدر داشته باشید. وقتی دیگری خواست شعاری با مضمون ریاست جمهوری دوباره ات بدهد از او خواستی سکوت کند.یکی هم از قم آمده بود تا سلامی به تو برساند.البته بازار شوخی هم داغ بود.عده ای می خواستند به فیس بوک بیایی و هم کلامشان شوی،

آن هایی که بر این مراسم ها را خرده می گیرند بدانند«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» نمی دانم هدفشان چیست،فقط می خواهم یک مقایسه کوچک بکنم رفتار حامیان رئیس جمهور قبل از تو را با رفتار آن هایی که به ظاهر حامی تو بودند! آن ها وقتی برایش جشن تولد می گیرند بزرگانشان می آیند به او تبریک می گویند اما این ها نه تنها در مرامشان تبریک جایی ندارد که آرزوی رفتنت را می کنندآن ها تمام تلاششان را کردند تا بعد از او فردی نزدیک به او و با تفکرات او رئیس جمهور شود اما این ها حتی نگذاشتند نزدیکانت وارد عرصه انتخابات و رای مردم بشوند از این کرده خود هم بسیار خوشحال هستند و افتخار می کنند.آن ها بعد از پایان دورانشان سعی در زنده نگاه داشتن او و بازگشت دوباره او داشتند اما این ها حتی وقتی دورانت خدمتت تمام نشده بود سعی داشتند تمامش کنند. باید بگوییم صد رحمت به آن ها که حداقل به برخی اصول پایبندند.

گزارش تصویری مراسم: فارس،ایسنا،تسنیم

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۲ ، ۰۹:۲۹
سعید