جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

هجرت مقدمهء جهاد است.

جام عدل

بدیهی است‌ که‌ برای‌ امریکا ودیگر سردمداران‌ استکبار، چیزی‌ مهمتر از این‌ نیست‌ که‌ ملت‌ ایران‌ از راه‌ دهساله‌ی‌ خود برگردد، یا در آن‌ تردید کند; زیرا در این‌ صورت‌، نقطه‌ی‌ درخشان‌ امید ملتها کور خواهد شد و غلبه‌ی‌ خون‌ بر شمشیر، مورد تردید قرار خواهد گرفت‌. ما صریحا به‌ همه‌ی‌ ملتهای‌ جهان‌ اعلام‌ می‌کنیم‌ که‌ تفکر "خاتمه‌ یافتن‌ دوران‌ امام‌ خمینی‌" که‌ دشمن‌ با صد زبان‌ سعی‌ در القای‌ آن‌ دارد، خدعه‌ و نیرنگی‌ استکباری‌ بیش‌ نیست‌ و علی‌رغم‌ امریکا و همکارانش‌، امام‌ خمینی‌ در میان‌ ملت‌ خود و جامعه‌ی‌ خود حاضر است‌ و دوران‌ امام‌ خمینی‌ ادامه‌ دارد و خواهد داشت‌. راه‌ او راه‌ ما، هدف‌ او هدف‌ ما، و رهنمود او مشعل‌ فروزنده‌ی‌ ماست‌.
امام خامنه‌ای، 10 خرداد 1369

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

جمعه, ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۵ ب.ظ

لزوم اقدام عملی در برابر جنایات غزه

دیشب،ساعت 2 بامداد پیامکی رسید مبنی بر این که رژیم صهیونیستی حمله زمینی به غزه را آغاز کرده است.اول به خودم می گویم و بعد به دیگران که در این ماه رمضان درخانه هایمان زیر باد خنک کولر نشسته ایم و حداکثر کاری که می کنیم اظهار تاسف هنگام پخش گزارش صدا و سیما از جنایات رخ داده در غزه است. آفتی که امروزه جامعه حزب اللهی را گرفتار کرده و او را با حزب اللهی دهه 60 و دهه 70 متمایز می کند این است که حزب اللهی آن روز ها در وسط میدان حاضر بود،اگر حرف می زد به موقعش وارد عمل هم می شد،اما امروز خیلی دغدغه مند شویم برویم به یکی از شبکه های اجتماعی و چند تا عکس به اشتراک بگذاریم،خداوند عدالتخواهان و انقلابی های جهان را حفظ کند که در این چند مدت در کشورهایشان راهپیمایی اعتراضی برگزار کرده اند، از کشور های آمریکای لاتین بگیر تا شهروندان آمریکا، حتی کریستیانو رونالدو،بوفون و خواننده زن غربی به نام ریحانا هم واکنش نشان داده اند،

در ایران نمی دانم چه خبر است،فقط یک تجمع اعتراضی در مقابل سازمان ملل و تا آن جا که من اطلاع دارم دیگر هیچ،خداوند دولت محترم و مسئولین را هدایت کند که با این مذاکرات یک سال است تمامی اخبار را تحت الشعاع قرار داده و همه توجه ها را جلب کرده اند،یک سال تمام دغدغه جنبش دانشجویی شده بود توافق ژنو، مناظره،میزگرد،پرسش و پاسخ ،غافل از این که آن ها کاری را که باید بکنند می کنند و نفهمیدیم نتیجه این همه چه شد؟

 برادران مظلوم ما دارند به خاک و خون کشیده می شوند،آن وقت ما  باید شاهد خنده های وزیر امور خارجه مان بر سر میز مذاکره با اصلی ترین پشتیبان و هم پیمان رژیم صهیونیستی باشیم.آقایان نه تنها هیچ صحبتی از توقف مذاکرات تا مشخص شدن وضعیت مردم غزه نمی کنند که شاهد گمانه زنی هایی در مورد تمدید زمان مذاکرات هم هستیم.

 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۳ ، ۱۵:۲۵
سعید
چهارشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۲۴ ب.ظ

نورالدین پسر ایران

برای چندمین بار کتاب"نورالدین پسر ایران"رو خوندم.

خیلی سخته 77 ماه جبهه باشی،تو سخت ترین عملیات ها،از بدر و خیبر تا کربلای چهار،بهترین دوستانت پر بکشند و تو از آن روز ها درد و رنج هایش برایت باقی مانده باشد.وارد شهر شوی و با تو مانند غریبه رفتار شود،برای گرفتن کارت پایان خدمت جریمه می شوی و باید هزینه پرداخت کنی!

قصه ی سید نورالدین را دوست دارم،به خاطر این که هیچ چشمداشتی نداشت،دنبال پست و مقام نرفت،خنده و شوخی اش جای خود بود و شب عملیات رشادت هایش جای خودش،نه مثل جانماز آب کش هایی که هنگام صلح و صفا بسیجی اند...

همسر سید نورالدین نمونه ای است از هزاران همسری که سال هاست با درد و رنج شوهرانشان ساخته اند و اجرشان را تنها از خدای خویش طلب کرده اند...

قصه ی سید نورالدین و امیرمارالباش،با هم بودنشان،از خودگذشتگی شان،وصیت نامه مشترکشان،عاشقانه همدیگر را دوست داشتند...

و امروز سید نورالدین مانند هزاران رزمنده دیگر،در گوشه ای به زندگی خویش می پردازد،ستاره های آسمان سید نورالدین از ستاره لباس برخی ها بیشتر است.دیشب گزارشی پخش شد از صدا و سیما،پدر و مادر دو شهید تک تنها در یک روستا در کنار مزار فرزندان شان،زندگی می کردند. این روز ها که مصادف است با ایام پذیرش قطعنامه 598 این جمله امام روح الله یادمان نرود:

«نگذارید پیشکسوتان شهادت و خون در پیچ وخم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۳ ، ۱۷:۲۴
سعید